Fra venstre: Vidar og Tor Arne, Helmut, Vidar
Tankservice AS i Katralveien 90 i Askim er vår bedre halvdel! Og det har de vært siden Tor Arne Østli med daværende Follo Boligvarme, på starten av 2000-tallet begynte å montere pumper på de første termoplasttankene våre.
Siden den gang har Tor Arne, Helmut og Vidar vært våre viktigste samarbeidspartnere, og krumtapper i utviklingen av nye produkter. I tillegg løser de selvfølgelig alle oppgaver i hverdagen med lagerhold, mottak og utsendelse av varer, montasje og produksjon av løsninger, service og delelager og salg til gode kunder i eget område.
Alle burde egentlig ha en partner som Tankservice!
Sammen med Vera Tank vokser også Tankservice, og andre generasjon Østli er på plass med nye krefter i disse dager. Tore Østli er 28 år og bosatt i Askim. Han er utdannet elektriker og har over 10 års erfaring som elektriker og sikkerhetsteknikker. Hans hovedoppgaver i Tankservice er produksjon og administrasjon.
Vi ønsker Tore hjertelig velkommen på laget!